select * from tree where parent = 0 and vcl = 'kategorie' and visible = 1 order by lp, caption;
No such file or directory
select * from categories where parent = 3 order by lp, name;
No such file or directory
select products.*, producers.name as producername, availablities.id as availableid, availablities.name as availablename from products left join producers on (products.producer = producers.id) left join availablities on (products.availability = availablities.id) where products.visible = 1 and products.category = 3 order by lp, name
No such file or directory
ananda.pl
Ananda sp. z o.o.

pomoc1@ananda.pl
Tel.: 0 22 409 77 92
Fax: 22 647 27 23

ZAPYTAJ SPECJALISTĘ!

Jeśli zapomniałeś hasła, to proszę: wpisz swój adres e-mail w polu login i kliknij tutaj
Rozliczenia transakcji karta kredytowa
i e-przelewem przeprowadzane sa za posrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay


Wszystkie wiadomości zaprezentowane na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą zastąpić konsultacji ze specjalistą, ani służyć samodzielnemu leczeniu oraz stawianiu diagnoz. W przypadku kłopotów ze zdrowiem w pierwszej kolejności zlecamy wizytę u lekarza. Powyższe produkty posiadają w Polsce status suplementów diety i powinny być stosowane zgodnie ze swoim charakterem. Nie poleca się przyjmowania preparatów zamiast lekarstw dobranych przez specjalistę.

Wymienione na stronie preparaty w żadnym wypadku nie są lekami ani produktami leczniczymi. Stosowanie ich jest całkowicie bezpieczne i w odróżnieniu od leków są w 100% naturalne, nie szkodzą i nie posiadają skutków ubocznych.
Polityka prywatności / Ochrona danych osobowych